Anında Kontör Yükle Bayimiz Olun || Bayi Girişi Güncel Haber Oku
Destek Hattı
0850 304 1 444
Fax:02127091399
resim
resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim
resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim
Haberler


          Bir müşterimiz kendi sitesinde bizim ile ilgili makale yayınlamıştır. Müşterimiz Sayın Mesut Zeytin Beye teşekkür ederiz. http://www.hayalcin.com Olumlu tepkileriniz ve yapılan yorumlar için teşekkür ederiz.

          Sitemiz Şikayet sitelerine sözlü ve yazılı cevap vermemektedir. Asılsız şikayetlere verilecek cevabımız yokturdur. Müşterilerimizin yaşayacağı veya yaşayabileceği tüm problemlerde email ve müşteri hizmeleri ile destek verilmektedir. Şirketimiz Güven Grup Teknoloji, 2007 yılından beri internet ortamında hizmet vermektedir. Kötü veya olumsuz referansı bulunmamaktadır.

          Türkiye' de bir ilk olarak hem 3Dsecure ve Ortak Ödeme Sayfası ile en güvenilir 2 ödeme modeli ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ödeme modellerinde müşterilerin güvenliğini en üst seviyede düşünülmektedir.

          Turkcell Narlı TL yükleme ile çok avantajlı yükleme yapabilirsiniz. Aylık Nar 100 ile 20TL karşılığında Tum Turkcell'liler ile konuşabiliceğiniz ve SMS'leşeceğiniz 100 TL yükleniyor. Aylık Nar 150 ile 30TL karşılığında Her yöne konuşma ve SMS'leşmek için 150 TL yüklenmektedir. Haftalık 50 Nar paketi ile 1 hafta boyunca Şebeke içi görüşme ve SMS'leşme için 10 TL karşılığında 50 TL yüklenmektedir. Her Yöne 50 Nar paketi ile bir hafta boyunca kullanım için 50 TL yüklenmektedir.

         " İnternetten artık kontör yüklemek çok kolay. " Başlıklı haber ile www.medyahayat.com adresinde haberimiz yapılmıştır. Olumlu tepkileriniz ve habere yapılan yorumlar için teşekkür ederiz.

         20/08/2012 tarihinde ulaştığımız üye sayısı 40.000'i aştı. Mobilyukle 40.000'den fazla üyeye ulaştı. Teşekkürler Türkiye. Türkiye'nin en güvenilir ve en güçlü portalı olarak, Mobil operatorlerin ürünlerini tek bir servis ile size sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha çok çalışacağız. Artık internetten kontör yüklemek çok kolay!!!

          Turkcell Ses Paketleri satış başlamıştır.

          Turkcell Narlı TL yüklemeleri başlamıştır. Zahmetsizce müşterilerinize nar kampanyalı ürünler yükleyebilirsiniz. Yüklemeler kampayalı olarak yüklenmektedir.

          Avea Bal Paketleri satışı başlamıştır. Bal paket 20 TL ve Bal paket 30 TL.

          Tl yükleme ve kontör yükleme servisimiz sizler için en güvenilir işlem satandartları yakalanmaya çalışılmaktadır. Mobilyukle güvenilir bir sitedir. 2010 yılından beri sizlere hizmet vererek bunu kanıtlamıştır. Google da bir çok site tl yükleme vaadi ile çıkıp insanların kişisel bilgilerini çalmaktadır. sitemiz hiç bir zaman 3D sms geleen numara, anne kızlık soyadı veya kart şişfresi sormamaktadır. Lütfen bu tarz sitelere itibar etmeyiniz.

         Mobilyukle tl yükleme servisimiz için gelen güzel ve olumlu tepkiler için teşekkürler Türkiye.

         Sosyal ağlarda beğenilen sayımız her geçen gün çoğalıyor. Profilimiz  www.facebook.com/Mobilyukle.guvengroup  her geçen gün beğenilen sayısı yükselmektedir. Twitter hesabımız için www.twitter.com/Mobilyukle tıklayınız.

 Anında kontör yüklemek için Türkiye'nin en güvenilir kontör yükleme sitesi www.mobilyukle.com.tr sitesinin alt yapısını kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Mobilyukle.com.tr 2007 yılından beri sizlere hizmet vermektedir. Anında kontör yüklemek için anindayukle.web.tr sitemizden güvenle 7/24 online kontör yükleyebilirsiniz. Anindayukle.web.tr yapacağınız kontör yükleme işlemleri online olarak hızlıca gerçekleşmektedir.


resim resim resim

resim
resim resim resim resim

Gizlilik Politikası | İptal ve İade Şartları | Sıkça Sorulan Sorular | otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market şarj aleti toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı

resimCopyright © 2007 - 2017 | Tüm Hakları Saklıdır | | www.anindayukle.web.tr | resim
anında tl Kontör Yükle